- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaPlecaki Benny Gold x HUF x JanSport (Jesień / Zima 2014)

Plecaki Benny Gold x HUF x JanSport (Jesień / Zima 2014)

Na imprezie The Agenda Trade Show w Long Beach wiele firm uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje swoje najnowsze kolekcje. Dzisiaj mamy okazję skorzystać z takiej opcji a dodatkowo sprawdzić co przygotowały dla nas takie marki jak Benny Gold, HUF i JanSport na sezon jesień/zima 2014.

Co najważniejsze, wyżej wymienione brandy nawiązały ze sobą współpracę a owocem połączenia sił jest ciekawy zestaw, który składa się z różnego rodzaju plecaków, dostępnych w kilku wariantach kolorystycznych.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych produktów to powinny one pojawić się w okolicy sierpnia tego roku na oficjalnej stronie internetowej Benny Gold.

benny-gold-huf-x-jansport-2014-fallwinter-capsule-collection-preview-1 benny-gold-huf-x-jansport-2014-fallwinter-capsule-collection-preview-3 benny-gold-huf-x-jansport-2014-fallwinter-capsule-collection-preview-4 benny-gold-huf-x-jansport-2014-fallwinter-capsule-collection-preview-5 benny-gold-huf-x-jansport-2014-fallwinter-capsule-collection-preview-6 benny-gold-huf-x-jansport-2014-fallwinter-capsule-collection-preview-7

via Hypebeast

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: