- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearPLNY Textylia kolekcją QUATTRO podkreśla swoje 20-te urodziny!

PLNY Textylia kolekcją QUATTRO podkreśla swoje 20-te urodziny!

Ledwo co pokazaliśmy Wam świeży drop PLNY Textylia, zatytułowany jako Excalibur a już teraz mamy dla Was następną kolekcję odzieżową. W sumie nie ma co się dziwić. W końcu w tym roku PLNY świętują swoje 20-te urodziny a celebracja nie może obyć się bez imprezy i stąd zaproszenie na wiosenną ucztę pod hasłem QUATTRO.

Gościem specjalnym jest tutaj Colonel Blue Bomber Jacket. Jest to „typ”, który znajdzie wspólny język z pozostałymi uczestnikami tej imprezy, a są nimi t-shirty, longsleeve, bluza z kapturem i skarpetki. Ponadto warto również poświęcić kilka słów na temat historii poniżej bomberki, bowiem krój ten sięga lat 30-tych ubiegłego wieku. Co do samych PLNY’ów to kurtka utrzymana w takim fasonie po raz pierwszy pojawiła się w 2006 roku w teledysku do utworu pod tytułem Glokk. Co więcej, wówczas na ekranie mogliśmy zobaczyć słynnego porucznika Borewicza.

Natomiast wracając do tego zestawu, w QUATTRO dominuje biel i granat. To połączenie doskonale wpisuje się w koledżowy styl, z którego słynie marka. Nie bez znaczenia jest też sposób zaprezentowania logo. Cztery warianty stylistyczno-kolorystyczne symbolizować mogą cztery etapy rozwoju marki. Pierwszy to początki i narodziny legendarnego logo. Wariant w kolorach warszawskiej flagi to czas ekspansji i szerokiej dystrybucji. Po nim przyszedł czas eksperymentów i przemian. Natomiast zestawienie legendarnego logo i wzoru polka dot odzwierciedla mnogość doświadczeń marki. Wskazuje na nowatorstwo przy zachowaniu jej starego dobrego stylu.

Poniższe produkty są już dostępne na oficjalnej stronie internetowej PLNY Textylia oraz w sklepach stacjonarnych w STOLICA WARSAW i PLNY.WRO. Zapraszamy!

PLNY Textylia kolekcja QUATTRO podkresla swoje 20-te urodziny1 PLNY Textylia kolekcja QUATTRO podkresla swoje 20-te urodziny2 PLNY Textylia kolekcja QUATTRO podkresla swoje 20-te urodziny3 PLNY Textylia kolekcja QUATTRO podkresla swoje 20-te urodziny4 PLNY Textylia kolekcja QUATTRO podkresla swoje 20-te urodziny5 PLNY Textylia kolekcja QUATTRO podkresla swoje 20-te urodziny6 PLNY Textylia kolekcja QUATTRO podkresla swoje 20-te urodziny7 PLNY Textylia kolekcja QUATTRO podkresla swoje 20-te urodziny8 PLNY Textylia kolekcja QUATTRO podkresla swoje 20-te urodziny9 PLNY Textylia kolekcja QUATTRO podkresla swoje 20-te urodziny10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: