- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPlotki na temat kolaboracji Dior x Air Jordan 1

Plotki na temat kolaboracji Dior x Air Jordan 1

Kilka dni temu tematem numer jeden była zbliżająca się premiera kolaboracji Prada x adidas, ale temat w sekundę poszedł w odstawkę za sprawą plotek na temat ewentualnej kolaboracji Dior x Air Jordan 1.

Informacje o potencjalnej współpracy pomiędzy francuskim domem mody a amerykańskim gigantem Nike pojawiły się już rok czy dwa lata temu, kiedy to sam designer przedstawił logo obu marek na jednym zdjęciu. Jednak temat jak szybko i niespodziewanie się pojawił równie szybko zniknął, aż do dziś.

W sieci pojawiły się właśnie plotki na temat potencjalnego przedsięwzięcia pomiędzy wspomnianą dwójką, które miałoby przynieść limitowaną i specjalną wersję butów Air Jordan I. Owoc tej współpracy miałby być limitowany do ilości 1000 par, a cena miałaby być ustawiona na poziomie zbliżonym do 2000 dolarów.

Oczywiście wszystko to to są na chwilę obecną plotki. Pojawia się jednak kilka pytań. Czyżby projekt Dior x Air Jordan 1 miałby być odpowiedzią giganta z Beaverton na ruchy „Trzech Pasków” w temacie luksusowych kolaboracji? A może zwykłe badanie rynku czy ktokolwiek byłby zainteresowany takim projektem? Jest też możliwość wywarcia presji na amerykańskiej marce i pokazanie kierunku w jakim mogła pójść by zadowolić swoich fanów. Czas pokaże, a my trzymamy rękę na pulsie

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: