- Reklama -NikeNike

Pokémon x PUMA – oto oficjalne zdjęcia nadchodzącej kolekcji

Wreszcie mamy dla Was zestaw oficjalnych fotografii zapowiadających kolaboracyjną kolekcję Pokémon x PUMA, która już za kilka dni wjedzie na sklepowe półki.

Kolekcja obejmuje odzież i obuwie, przy czym te ostatnie czerpią inspirację z ulubionych przez fanów Pokémonów – w tym Pikachu, Charmandera, Squirtle i Bulbasaura.

Gengar, ostateczna forma Gastly, wkracza do tej kolaboracji w parze TRC Blaze Court. Starter Pokémon z regionu Kanto również dostanie swój własny model: Charmander PUMA Slipstream, Squirtle to Puma Suede, natomiast Bulbasaur r jest reprezentowany przez Rider FV. Co ciekawe, Pikachu – twarz serii „Pocket Monsters” – oddaje swój wizerunek i podobieństwo zarówno do modelu RS-X, jak i Rider FV.

Każdy but ma twarz postaci na metkach i zawieszkach, ich elementarny typ pojawia się na piętach oraz numery Pokedex na wewnętrznej stronie języków.

Jeśli chciałbyś złapać je wszystkie to prezentowana poniżej kolekcja odzieży i butów Pokémon x PUMA trafi do sprzedaży do oficjalnego sklepu Puma oraz do sklepów Foot Locker. Data premiery ustawiona jest na 12 listopada.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: