- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPolitics x Reebok Insta Pump Fury OG „Seersucker Thursday”

Politics x Reebok Insta Pump Fury OG „Seersucker Thursday”

Ledwo co zaprezentowaliśmy Wam pierwsze zajawki kolaboracji pomiędzy Sneaker Politics x Reebok, czego owocem jest limitowana kolorystyka Seersucker Thursday, dotycząca modelu Insta Pump Fury a już teraz dorzucamy do tego pełne info z kolejną porcją fotografii.

Zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki to warto dodać, że motywem przewodnim był Seersucker Thursday, czyli tradycja polegająca na tym, że dany senator ma na sobie specjalny „uniform”, wykonany z charakterystycznej bawełny, pochodzącej z południowej części Stanów Zjednoczonych. Dlatego też bazą dla tego projektu jest płótno pokryte wzorem w cieniutkie biało-niebieskie paski. Natomiast wokół tego umieszczono białe skórzane elementy. Do tego dochodzą jeszcze detale jak logotyp na zapiętce czy dodatkowa zawieszka.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to nic nie uległo zmianie. Datę premiery wyznaczono na 9 czerwca i w tym czasie przeglądajcie oficjalną stronę internetową Sneaker Politics – jedyne miejsce, gdzie będzie można je kupić.

Sneaker_Politics_x_Reebok_Instapump_Fury_OG_Seersucker_hypebeast_1-4 Sneaker_Politics_x_Reebok_Instapump_Fury_OG_Seersucker_hypebeast_1-6 Sneaker_Politics_x_Reebok_Instapump_Fury_OG_Seersucker_hypebeast_1-9 Sneaker_Politics_x_Reebok_Instapump_Fury_OG_Seersucker_hypebeast_2-5 Sneaker_Politics_x_Reebok_Instapump_Fury_OG_Seersucker_hypebeast_2-6 Sneaker_Politics_x_Reebok_Instapump_Fury_OG_Seersucker_hypebeast_2-10 Sneaker_Politics_x_Reebok_Instapump_Fury_OG_Seersucker_hypebeast_4-3 Sneaker_Politics_x_Reebok_Instapump_Fury_OG_Seersucker_hypebeast_4-5 Sneaker_Politics_x_Reebok_Instapump_Fury_OG_Seersucker_hypebeast_5-4 Sneaker_Politics_x_Reebok_Instapump_Fury_OG_Seersucker_hypebeast_6-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: