- Reklama -NikeNike

Powraca ikoniczna kolekcja Levi’s Engineered Jeans!

Na sklepowe półki powraca ikoniczna kolekcja Levi’s Engineered Jeans, która swój debiut zaliczyła 20 lat temu! Poniżej zapoznacie się z linią we współczesnej odsłonie na sezon wiosenny i letni bieżącego roku.

Obecnie wszyscy mocno inspirują się latami ’90, a dokładniej ich końcówką. Legendarna marka Levi’s stwierdziła, że nie ma co się inspirować i lepiej przywrócić coś własnego z tamtego właśnie okresu. Wyszli z założenia, że będzie to bardziej cenione i autentyczne. Sięgnęli zatem do swojego bogatego archiwum i wyciągnęli z niego nietuzinkową linię Levi’s Engineered Jeans, która swój debiut datuje na 1999 rok.

Linia zyskała swoją popularność dzięki idealnemu dopasowaniu i progresywnemu stylowi. No, ale na czym on polegał? Już spieszymy z informacjami. Kultowe spodnie Levi’s 501 w czasie ich użytkowania, gdy się wycierały i nabierały charakteru, w naturalny sposób skręcały się w kierunku, w którym tkany był jeans. Z biegiem czasu szwy nogawek skręcały się ku środkowi tym samym naśladując dynamikę ciała.

Właśnie ten fakt stał się motorem napędowym i główną inspiracja przy projektowaniu linii Levi’s Engineered Jeans. Koncepcyjne podejście do designu, zainspirowane potrzebą jeszcze większego komfortu i swobody ruchu, uzyskano dzięki technologii tkania 3D i skręceniu szwów zewnętrznych.

Lookbook Levis Engineered Jeans 000 Lookbook Levis Engineered Jeans 0 Lookbook Levis Engineered Jeans 0000 Lookbook Levis Engineered Jeans 00

Zatem co przynosi nam kolekcja na 2019 rok?

Świeże propozycje amerykańskiej marki serwują nam pozycje w bardziej współczesnej odsłonie modeli męskich: 502™ Regular Taper i 512™ Slim Taper, oraz damskich: Loose Jean, Slouchy Taper i Reissue Trucker Jacket.

Reedycja nie zapomina o detalach kolekcji z 1999 roku – czerwonej naszywce z logo, nadruku Levi’s® Engineered Jeans™ od wewnętrznej strony kieszeni i stylizowanych szlufek.

A kiedy i gdzie kupić kolekcję Levi’s Engineered Jeans?

Nowości będą dostępne w sklepach stacjonarnych Levi’s i w ich sklepie online już na początku lutego 2019 roku.

Lookbook Levis Engineered Jeans 3 Lookbook Levis Engineered Jeans 2 Lookbook Levis Engineered Jeans 1 Lookbook Levis Engineered Jeans 11 Lookbook Levis Engineered Jeans 7 Lookbook Levis Engineered Jeans 8 Lookbook Levis Engineered Jeans 4 Lookbook Levis Engineered Jeans 5 Lookbook Levis Engineered Jeans 6 Lookbook Levis Engineered Jeans 9 Lookbook Levis Engineered Jeans 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: