- Reklama -NIkeNIke

Powracają klasyczne damskie Vans SK8-HI „Black / Black – White”!

Są takie klasyki, jeśli chodzi o sneakersy, które obowiązkowo musisz mieć w swojej szafie. Do takich właśnie należą te, które za chwilę Ci zaprezentuje. A będą to kultowe już damskie Vans SK8-HI w kolorystyce opisanej jako Black / Black – White. Choć nie są to buty wyszukane pod względem technologicznym to i tak są bardzo pożądane przez większość sneakerheadów.

Widoczne tu damskie Vans SK8-HI to wersja, którą już pewnie doskonale znacie, a jeśli nie to koniecznie musicie nadrobić zaległości. Model w tej kolorystyce pojawia się raz na jakiś czas po to by sprzedać się w przysłowiowe pięć sekund. Projekt jest dość prosty, designerzy postawili na płócienną cholewkę, którą w całości potraktowali farbą w kolorze czarnym. Uzupełnieniem są tutaj wstawki w kolorze białym, jak na przykład branding czy przeszycia na cholewce i sznurówki. No nie da się tych butów nie lubić! Jeszcze lepiej wyglądają na nodze, zresztą sprawdź sama!

Widoczne tu damskie Vans SK8-HIBlack / Black – White” na chwilę obecną możesz kupić w naszym ulubionym sklepie Titolo oraz w polskim SneakerStudio!

sneakers damskie Vans SK8-HI Black Black Whitebuty damskie Vans SK8-HI Black Black White

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: