- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleWydarzeniaTargi i pokazy Pitti Uomo powracają w tradycyjnej formie!

Targi i pokazy Pitti Uomo powracają w tradycyjnej formie!

Po ponad rocznej przerwie spowodowanej pandemią wirusa powracają targi i pokazy Pitti Uomo. Oczywiście w wersji tradycyjnej przy udziale wystawców i gości.

Włoscy operatorzy targów odetchnęli z ulgą po ogłoszeniu planów powrotu do fizycznych wydarzeń w tym roku. W minioną środę Pitti Immagine – kolektyw nadzorujący Pitti Uomo – opublikował ostateczny harmonogram swoich wydarzeń.

„Będąc pierwszymi, którzy powracają do fizycznego formatu targów, jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności wobec całego sektora mody i instytucji, które okazały nam wielką ufność w naszej pracy” – skomentował Claudio Marenzi, prezes Pitti Immagine. „Z tego powodu cała struktura naszej firmy pracuje non-stop nad organizacją targów z jak największym udziałem wystawców, kupców i dziennikarzy. Dążymy do spełnienia standardu Pitti pod względem jakości i energii, a także oczekiwań firm. Skupiamy się bardzo mocno, ponieważ będzie to 100-tna edycja, która będzie się charakteryzowała pozytywnością i dumą.”

W przeciwieństwie do poprzednich lat, Pitti Uomo odbędzie się po Tygodniu Mody Męskiej w Mediolanie i Paryżu, które zaplanowano odpowiednio na 18–22 i 22–27 czerwca. Do Włoch będziemy mogli udać się w dniach 30 czerwca do 2 lipca, czyli o jeden dzień krócej niż zwykle.

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: