- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPrada x adidas Superstar - oto oficjalne zdjęcia i szczegóły premiery

Prada x adidas Superstar – oto oficjalne zdjęcia i szczegóły premiery

Po pierwszych plotkach, a następnie zapowiedziach, duet Prada x adidas w końcu przedstawił nam oficjalnie swoją wspólną kolekcję. W dalszej części wpisu znajdziecie zdjęcia butów adidas Superstar i skórzanej torby.

Przedstawiciele włoskiego dom mody wzięli na warsztat kultowy już model Superstar. Wcale nas nie dziwi taki wybór, ponieważ próba czasu pokazała, że projektanci niemieckiej marki nie tylko osiągnęli swoje cele, lecz także stworzyli legendarny model, który po dziś dzień jest jest w topie popularności.

Współpraca wspomnianej wyżej dwójki zaowocowała projektem, przy którym designerzy starannie dobrali wysokiej jakości materiały i dołożyli ozdobne akcenty. But nie był po prostu odtworzony, ale wytworzony z rzemieślniczą starannością i precyzją we włoskiej fabryce. Całość mamy w białej skórze z czarnymi akcentami w postaci brandingu obu marek na języku, trójlistnej koniczyny na zapiętce i napisu Prada na boku buta, który znajduje się pomiędzy piętą a trzema białymi paskami. W tym ostatnim kolorze jet również podeszwa oraz gumowa 'muszla’ na przodzie.

Przedsięwzięcie adidas Prada przyniesie nam również torbę do kręgli, którą wykonano ze skóry cielęcej ze sportowym nylonowym paskiem. Na niej również znajdziemy czarne delikatne akcenty i branding obu marek.

Widoczne poniżej buty Prada x adidas Superstar będą limitowane do ilości 700 par i indywidualnie numerowane. Buty i torbę kupicie w internetowym sklepie adidas pod tym linkiem 4 grudnia 2019 r. Informacje o godzinie premiery znajdziecie w ich sklepie. Cena została ustawiona na poziomie 10999 zł.

https://www.youtube.com/watch?v=hSVj_P8RtXY

Prada x adidas Superstar FW6683 1 Prada x adidas Superstar FW6683 6 Prada x adidas Superstar FW6683 5 Prada x adidas Superstar FW6683 4 Prada x adidas Superstar FW6683 2 Prada x adidas Superstar FW6683 3 Prada x adidas Superstar FW6683 7 Prada x adidas Superstar FW6683 8 Prada x adidas Superstar FW6683 9 Prada x adidas Superstar FW6683 10

para x adidas superstar 0 Prada x adidas Superstar FW6683 11 Prada x adidas Superstar FW6683 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: