- Reklama -NIkeNIke

Premier x Saucony Freedom Runner „Stormlight”

Ekipa Premier bardzo dobrze zapoznała się z archiwum marki Saucony i postanowiła popracować nieco nad świeżą kolorystyką modelu Freedom Runner. Poniższe zestawienie barw otrzymało nazwę Stormlight i dodatkowo zostało okraszone świetnymi fotografiami, udostępnionymi przez sklep SneakerPolitics.

Bazując na poniższych zdjęć można spokojnie wywnioskować, że zadbano tutaj o najdrobniejszy element a co najważniejsze, do produkcji wykorzystano najlepszej jakości materiałów, bowiem pomysł na ten but był taki, by świetnie sprawdził się w przeróżnych terenach.

Co do samego wyglądu to postawiono na trzy wyróżniające się barwy. Przód tego obuwia to czerń. Tak zwany „środek” z okolicą wiązań został zabarwiony na rdzawy pomarańcz a tył razem z brandingiem to już brąz. Natomiast całość leży na białej podeszwie a uzupełnieniem stawki jest kapitalnie skrojone pudło.

Jeśli chcecie być w posiadaniu tej parki to koniecznie uderzcie na oficjalną stronę internetową SneakerPolitics.

Premier x Saucony Freedom Runner Stormlight1 Premier x Saucony Freedom Runner Stormlight2 Premier x Saucony Freedom Runner Stormlight3 Premier x Saucony Freedom Runner Stormlight4 Premier x Saucony Freedom Runner Stormlight5 Premier x Saucony Freedom Runner Stormlight6 Premier x Saucony Freedom Runner Stormlight7 Premier x Saucony Freedom Runner Stormlight8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: