- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersPremier x Saucony „Work / Play” Pack

Premier x Saucony „Work / Play” Pack

Jeden z ciekawszych amerykańskich sneaker butików Premier został zaproszony do zaprojektowania dwóch nowych wersji butów dla Saucony. W ten właśnie sposób powstał zestaw Work / Play Pack, na którego składają się dwa modele butów i są to Saucony Jazz Court oraz Saucony Shadow Master.

Model Jazz Court jest o projekcie, który można by było założyć w luźny piątek do pracy. Cały jest w kolorze czarny, przód w zamsz, natomiast tył w skórze. Po środku mamy panel w skórze z perforacją i jasnym materiałem pod nim. Natomiast drugi model jest już żywszy, bo oprócz wcześniejszych paneli jak ten z perforacją czy z zamszu dochodzą elementy w graficie oraz turkusowy branding po boku, a także wyściółka oraz metka w tym samy kolorze. Warto jeszcze zwrócić uwagę na pakowanie, mamy specjalną walizkę, zaprojektowano również okazjonalne koszulki.

Zestaw Premier x Saucony „Work / Play” Pack swoją premierę będzie miał 25 lipca, będzie sprzedawany jako zestaw w cenie $240 USD, a jego ilość jest limitowana do 600 sztuk.

Premier x Saucony-WorkPlay Pack-1 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-2 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-3 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-4 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-5 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-6 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-7 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-8 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-9 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-10 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-11 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-12 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-13 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-14 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-15 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-16 Premier x Saucony-WorkPlay Pack-17

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: