- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagPremiera kolekcji LOCAL HEROES x Reebok Classic w SneakerStudio Women!

Premiera kolekcji LOCAL HEROES x Reebok Classic w SneakerStudio Women!

Już w najbliższą sobotę, czyli 22 kwietnia w krakowskim SneakerStudio Women odbędzie się event promujący najnowszą kolekcję Local Heroes x Reebok Classic. Głównym bohaterem będzie oczywiście model butów Reebok NPC II, o których zresztą wspominałam Wam jakiś czas temu – KLIK!

Warto przyjść, bo atrakcji będzie sporo! Emma z Jednorożec tatuuje (Siostra Arety – założycielki Local Heores) będzie robiła specjalne tatuaże serduszka handpoke, a Mr. Pancake poczęstuje nas swoimi pancake’ami! Do tego sporo niespodzianek i szansa na dostanie przedpremierowych rzeczy z kolejnych dropów DISNEY X LOCAL HEROES.

To co? Widzimy się 22.04 (sobota) w SneakerStudio.com na ulicy Starowiślnej 55/3! Startujemy już o 12:00! Koniec imprezy zaplanowany jest na godzinę 18:00. Pamiętajcie – kto pierwszy ten lepszy!

Kolejna niespodzianka dla tych, którzy przyjdą to -20% na wszystko z asortymentu SneakerStudio Women!

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!

❤️ ❤️ ❤️

LOCAL HEROES x Reebok Classic w SneakerStudio Women 8LOCAL HEROES x Reebok Classic w SneakerStudio Women 4LOCAL HEROES x Reebok Classic w SneakerStudio Women 3LOCAL HEROES x Reebok Classic w SneakerStudio Women 7LOCAL HEROES x Reebok Classic w SneakerStudio Women 6LOCAL HEROES x Reebok Classic w SneakerStudio Women 5LOCAL HEROES x Reebok Classic w SneakerStudio Women 2LOCAL HEROES x Reebok Classic w SneakerStudio Women 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: