- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInnePremiera zestawu Turbokolor x U know Me

Premiera zestawu Turbokolor x U know Me

Najnowsza pozycja w asortymencie Turbokolor, to zestaw wyprodukowany razem z polską wytwórnią U Know Me Records. Jak pisze Turbokolor: „Zawsze marzyliśmy, żeby produkty Turbokolor zaspokajały coś więcej niż tylko zmysł wzroku i dotyku. Mamy nadzieję, że dzięki najnowszej kolaboracji uda się nam to spełnić. Tym razem oprócz doznań dla ciała, będzie coś dla uszu i nie będzie to zimowa czapka”.
U Know Me Records to wytwórnia wywodząca się z wydającej tylko hip-hopowe winyle JuNouMi Records (tłoczącej płyty analogowe od 2002 roku). Postawiła sobie za zadanie zaistnienie na światowej muzycznej mapie nowych brzmień. W jej szeregach nagrywają artyści tacy, jak Teielte, Kixnare, Envee, Galus, Eltron John, Daniel Drumz, Lower Entrance, Ment XXL, Roux Spana, Good Paul i Mr. Krime.
U Know Me Records mimo, że jest wytwórnią muzyczną, łączy z Turbokolor bardzo wiele. Też jest niezależnym tworem, który nie goniąc za trendami konsekwentnie realizuje swoją wizję artystyczną. Nie idzie na łatwiznę. Produkując ambitne rzeczy, ciężko haruje na lepszy wizerunek Polski w świecie.
Twórcy Junoumi i Turbokolor, czyli Groh i Swanski, połączyli siły. W rezultacie powstał unikalny zestaw, w skład którego wchodzi: kolaboracyjna koszulka Turbokolor x U know Me Rec oraz płyta CD o nazwie: „STRAIGHT FROM THE WILD, WILD EAST – U Know Me SHOWCASE II mixed by Buszkers & Groh”.
Zawierać ona będzie najnowsze tłuściochy z muzycznej stajni U Know Me Records.
Nakład zestawu (koszulka +CD+pudełko) jest mocno ograniczony i wynosi 100 sztuk. Premiera kolaboracji już 24.09 na imprezie urodzinowej U Know Me Records. Więcej pod tym adresem:
www.facebook.com/event.php?eid=207574569304804.
Cena wyniesie 109,00 polskich złotych.
Będzie grubo, bo to nie będzie zwykła weekendowa impreza. W mega skrócie, wystąpią:
ENVEE LIVE (Konrad Biliński, Wojtek Sobura, Dominik Trębski, Bartozzi Wojciechowski + Iza Kowalewska, Natu, SQbass and more)
FUTURA LIVE (Galus + DJ Krug)
TEIELTE LIVE
DJ Buszkers
DJ Groh.
Oprócz tego, impreza będzie promować wydanie dwóch nowych winyli – ENVEE „Kali” EP [UKM007] i GALUS „FUTURA” LP [UKM 008].
Zestaw Turbokolor x U Know Me Records będzie można nabyć tego wieczoru podczas imprezy. Już na drugi dzień zestaw pojawi w sklepie online Turbokolor, sklepie flagowym VTRN, ulicy Mokotowskiej 24 w Warszawie, oraz w wybranych sklepach w Polsce i za granicą.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: