Premium Goods wypuszcza wyjątkowe Nike Air Force 1 z dekoracyjnymi koralikami. Kolekcja składająca się z dwóch par nawiązuje do zamiłowania założycielki sklepu, Jennifer Ford, do biżuterii i jej wcześniejszej pracy w tym biznesie.
Na warsztacie amerykańskiego sklepu pojawił się model, który w zeszłym roku obchodził swoje 40 lecie. Air Force 1, bo o nich tu mowa, to prawdziwy klasyk, który wytrzymał próbę czasu. Model ten po dziś dzień znajduje się na topowych listach sprzedażowych, a jego polarność wcale nie zamierza osłabnąć.
Obie strony tej kolaboracji znalazły sposób na stworzenie oryginalnego połączenia, którego rezultatem będzie coś nowego i nieoczekiwanego. Dodano subtelne detale, które opowiedzą własną historię, nie zmieniając przy tym kultowego fasonu.
Misterne wykonanie i elegancki fason sprawiają, że najnowsze dzieło Premium Goods wynosi styl tego modelu na jeszcze wyższy poziom.
Buty wykonano z wysokiej jakości materiałów skórzanych, które na bocznych panelach mają dodatkowe przeszycia i otwory w kształcie gwiazdek, natomiast języki wzbogacono perforacją.
Do wyboru mamy dwie kolorystyki: The Sophia to zderzenie koloru czarnego z piaskowym, a wersja The Bella to tylko i wyłącznie kolor jasnobeżowy.
Za charakter tego wydania odpowiadają rzecz jasna detale i akcenty. Nie można tu nie wspomnieć o najważniejszym nich, mianowicie kolorowych koralikach tworzących boczny Swoosh oraz zapiętkę. Ich dopełnieniem mają być wyjątkowe sznurówki (w pudle znajdziemy dwa dodatkowe zestawy) oraz złote Dubrae.
Premiera w sklepie Premium Goods ustawiona jest na 20 stycznia, a my trzymamy kciuki za tym, żeby pojawiły się również w Nike SNKRS.
Premium Goods x Nike Air Force 1 “The Sophia”
Black / Multi-Color – Sand – Sail
DV2957-001
20 Styczeń 2023 (Premium Goods)
$150
Premium Goods x Nike Air Force 1 “The Bella”
Flat Opal / Multi-Color – White
DV2957-200
20 Styczeń 2023 (Premium Goods)
$150