- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaFilmPrzyspieszona premiera serialu o Michaelu Jordanie "The Last Dance"

Przyspieszona premiera serialu o Michaelu Jordanie „The Last Dance”

ESPN wrzuciło do sieci nowy zwiastun serialu o Michaelu Jordanie „The Last Dance” informując dodatkowo, że przyspieszą premierę!

Po tym, jak zagrożenie w jakim się znaleźliśmy doprowadziło do zawieszenia niemal wszystkich dyscyplin sportowych, w tym NBA, ESPN znalazło się pod znaczną presją, aby wypełnić pustkę w sportowym życiu i wypuścić serię wcześniej.

Dziesięcioodcinkowy dokument ma się pojawić już w kwietniu, zatem całe dwa miesiące niż pierwotnie planowano. Za niecałe trzy tygodnie fani będą mogli śledzić podróż Jordana z Chicago Bulls i dowiedzieć się, jak stworzyli jedną z najbardziej udanych dynastii w historii sportu.

Długo oczekiwany dziesięcioczęściowy dokument będzie podążał za Michaelem Jordanem i jego Chicago Bulls podczas sezonu 1997–98, w drodze do 6-tego mistrzostwa NBA. Ekipa kamerzystów otrzymała wyłączny dostęp do zespołu w trakcie sezonu, a ich materiał video wraz z wieloma wywiadami ma na celu pokazanie zakresu wpływu drużyny na świat kultury popularnej pod koniec lat ’90 – kiedy Jordan był u szczytu jego popularności.

Wśród zaproszonych gości, którzy pojawią się w serialu będą takie ikony jak chociażby Barack Obama, oczywiście Phil Jackson i Scottie Pippen, a także Kobe Bryant i Justin Timberlake.

Data premiery „The Last Dance” ustawiona jest na 19 kwietnia na ESPN. A gdzie jeszcze będzie można obejrzeć serial? Netflix ma ustawioną premierę na 20 kwietnia, pojawią się wtedy pierwsze dwa odcinki, następnie co tydzień będą się pojawiały dwa kolejne.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: