- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersPublish Brand x Onitsuka Tiger Colorado 85 Samsara - Blue & Olive

Publish Brand x Onitsuka Tiger Colorado 85 Samsara – Blue & Olive

W połowie kwietnia wrzucaliśmy info na nasz magazyn, że marka Publish Brand nawiązała współpracę z firmą Onitsuka Tiger a efektem tej kolaboracji jest świeża kolorystyka modelu Colorado 85 Samsara. Jak się okazuje, poniższe kolabo nie skupiło się wyłącznie na jednym zestawieniu a na dwóch!

Mamy zatem do wyboru wariant Blue oraz Olive. Nie są to zbyt skomplikowane wydania. Pierwszy z nich pokryty jest ciemnym odcieniem niebieskiego, który zajmuje większą część zamszowej cholewki. Do tego dochodzi jeszcze czarna podeszwa i sznurówki. Natomiast drugie skupia się wokół oliwki. To właśnie ten kolor gra pierwsze skrzypce, współgrając z jedynym wyjątkiem a dokładnie białą podeszwą.

Wybranej pary szukajcie o źródła, czyli na oficjalnej stronie internetowej Publish Brand oraz Onitsuka Tiger.

publish-onitsuka-tiger-colorado-eighty-five-mt-samsara-02-1200x800 publish-onitsuka-tiger-colorado-eighty-five-mt-samsara-03-1200x800 publish-onitsuka-tiger-colorado-eighty-five-mt-samsara-04-1200x800 publish-onitsuka-tiger-colorado-eighty-five-mt-samsara-05-1200x800 publish-onitsuka-tiger-colorado-eighty-five-mt-samsara-06-1200x800 publish-onitsuka-tiger-colorado-eighty-five-mt-samsara-07-1200x800

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: