- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagPuma Blaze of Glory & Blaze of Glory Sock "Hanami Pack"

Puma Blaze of Glory & Blaze of Glory Sock „Hanami Pack”

Śmiem twierdzić, że ten rok, a przynajmniej jego początek należy do marki Puma. Niemiecka firma zaskakuje co rusz to nowymi projektami i mam wrażenie, że każdym zaskarbiła sobie nasze zaufanie oraz serce kobiet i nie tylko! Dziś mam dla Was kolejną propozycję na wiosnę, jest to zestaw, który nazwano „Hanami”.

Co oznacza termin Hanami? Jest to japoński zwyczaj podziwiania drzewa kwitnącej wiśni na przykład podczas pikniku z rodziną, gdzie spożywane wówczas jedzenie odbywa się właśnie pod tym drzewem. Fajna tradycja, prawda? Wróćmy jednak do zestawu butów, w którego skład wchodzą dwa popularne modele od Pumy. Mowa o Puma Blaze of Glory i Blaze of Glory Sock. Obie pary posiadają zamszową cholewkę, którą zabarwiono na kolor szary. Zwieńczeniem projektu są tutaj różowe akcenty występujące na cholewce, jak na przykład kwiatki czy plamki przypominające serduszka. Oprócz zamszu na cholewce pojawia się także siateczka, dzięki której buty są przewiewne i lżejsze. Jak Wam się podoba ten zestaw? Jak dla mnie super, nie mogę się doczekać kolejnego projektu!

Dobra wiadomość jest taka, że zestaw butów Puma „Hanami” jest już do kupienia w oficjalnym sklepie marki Puma! Spieszcie się, bo rozmiary na pewno rozejdą się jak świeże bułeczki.

Puma Blaze of Glory Sock Hanami PackPuma Blaze of Glory i Blaze of Glory Sockbuty Puma Blaze of Glory

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: