- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPuma prezentuje nowy model Tsugi Shinsei!

Puma prezentuje nowy model Tsugi Shinsei!

Kilka dni temu firma Puma pokazała światu nowy model o nazwie Puma Tsugi Shinsei a z tego co wiemy Tsugi w japońskim języku oznacza coś w stylu Następny i miałoby to sens, gdyż but Tsugi Shinsei to mieszanka wysokiej jakości technologii z tradycją. Oczywiście buty te są ultra lekkie, wyposażone w specjalną małą skarpetę, umieszczoną w okolicy kostki. Sama cholewka jest przewiewna i ułożona na wygodnej podeszwie. To co również jest tutaj charakterystyczne to boczne wiązanie.

Ponadto Puma zaplanowała odrazu premierę trzech wersji kolorystycznych. Mamy zatem do czynienia z wariantem czarnym, dopełnionym czerwoną podeszwą. Druga wersja to czerń połączona z bielą a ostatnie wydanie to miks szarości z bielą.

Co do dostępności poniższych Puma Tsugi Shinsei to szukajcie ich między innymi na oficjalnej stronie internetowej sklepu Kith NYC.

Puma prezentuje nowy model Tsugi Shinsei1 Puma prezentuje nowy model Tsugi Shinsei2 Puma prezentuje nowy model Tsugi Shinsei3 Puma prezentuje nowy model Tsugi Shinsei4 Puma prezentuje nowy model Tsugi Shinsei5 Puma prezentuje nowy model Tsugi Shinsei6 Puma prezentuje nowy model Tsugi Shinsei7 Puma prezentuje nowy model Tsugi Shinsei8 Puma prezentuje nowy model Tsugi Shinsei9 Puma prezentuje nowy model Tsugi Shinsei10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: