- Reklama -NikeNike

Puma przedstawia swoją nową siedzibę w Ameryce

Puma oficjalnie otworzyła drzwi w swojej siedzibie w Ameryce Północnej w Assembly Row w Somerville w stanie Massachusetts. Niemiecka marka miała wcześniej dwa oddzielne biura zlokalizowane w Bostonie i Westford w stanie Massachusetts. Nowa lokalizacja w Somerville będzie połączeniem ich poprzednich biur, skupiając wszystkich 450 pracowników pod jednym dachem.

Prezes PUMA North America, Bob Philion, wypowiada się na temat nowej siedziby głównej, mówiąc:

„Aby wesprzeć ciągły rozwój firmy Puma, napędzany w dużej mierze przez rynek północnoamerykański, skupiliśmy się na stworzeniu przestrzeni, która odzwierciedla naszą mentalność „Forever Faster”.

Na pierwszym miejscu stawiamy kreatywność i innowacyjność, skupiliśmy cały nasz zespół w Ameryce Północnej, aby współpracować i rozwijać naszą markę. Cieszę się, że mogę świętować ten ekscytujący kolejny rozdział historii Puma jako jeden wspólny zespół i nie mogę się doczekać dalszych sukcesów firmy w Somerville i na całym świecie”.

Nowa siedziba oferuje prawie 14 tys. metrów kwadratowych elastycznej powierzchni biurowej. Firma ma nadzieję, że będzie dalej rozwijać swoją działalność, jednocześnie wykorzystując środowisko pracy do przyciągania najlepszych nowych talentów. Nowa siedziba oferuje również dach o powierzchni prawie 1800 metrów kwadratowych z jadalnią i instalacjami artystycznymi.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: