- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max
Strona głównaEstill MagPuma Suede Platform "Rose Gold" Pack

Puma Suede Platform „Rose Gold” Pack

Nawet nie wiecie jak długo czekałam na te informacje! Odkąd Rihanna została dyrektor kreatywną marki Puma zaczęłam lubić sneakersy na platformie. Choć zestaw, który za chwilę Wam pokaże nie jest jej autorstwa to i tak jest godny uwagi! Przed Wami najnowsza paczka butów Puma Suede Platform, które otrzymały wspólną nazwę – Rose Gold.

Zestaw składa się z trzech wersji kolorystycznych wspomnianego wyżej modelu. Mamy do wyboru buty ze skórzaną cholewką w kolorze czarnym i dwie opcje koloru białego. Wszystkie pary mają jeden wspólny element – metaliczny toebox, który w przypadku butów czarnych i białych jest w kolorze złotym, natomiast druga opcja biała ma tę część w kolorze różowego złota. Każda opcja jest monochromatyczna, oprócz samej cholewki w tym samym odcieniu mamy także boczny branding. Napis PUMA i metka na języku jest zabarwiona na kolor toeboxa. Całość wygląda naprawdę świetnie, nie mogę się doczekać premiery.

No właśnie, a ta zaplanowana jest już na 1 lipca. Buty Puma Suede Platform Rose Gold będziecie mogły kupić między innymi w polskim sklepie SneakerStudio!

- Reklama -Nike Air Max
- Reklama -Nike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: