- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPuma Suede “Year of the Horse” Pack

Puma Suede “Year of the Horse” Pack

Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że rok 2013 w chińskim kalendarzu upływa pod znakiem smoka. Z racji, że powoli zbliżamy się do jego zakończenia, wiele marek ponownie ruszyło szukać inspiracji w tej kulturze, bowiem przyszły rok będzie należeć do… konia.

Z tego powodu, dzisiaj na warsztat bierzemy markę Puma, która  uraczyła nas już ciekawym packiem, zatytułowanym w następujący sposób: Year of the Horse. Znajdziemy tutaj klasyczny model, czyli Suede dostępny w dwóch wersjach – wysokiej i niskiej a dodatkowo każda para wyposażona jest w dwa warianty kolorystyczne: brązowy i żółty. Ponadto do produkcji użyto głównie takiego materiału jak zamsz.

Całość prezentuje się naprawdę nieźle, a jeśli chodzi o dostępność to datę premiery wyznaczono na początek stycznia.

PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK-4 PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK-6 PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK-7 PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK-11 PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK-5 PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK-10 PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK-9 PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK-13 PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK-141 PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK-12 1383864_10151980805782871_1677883445_n PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK-1 PUMA-SUEDE-YEAR-OF-THE-HORSE-PACK-3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: