- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPuma Trinomic XT2 Plus – Lime Green / Grey – White

Puma Trinomic XT2 Plus – Lime Green / Grey – White

Jak widać marka Puma nie zamierza poprzestać na odświeżeniu tylko jednych klasyków, czyli Trinomic XT1, bowiem firma ta rusza właśnie z promocją kolejnych ciekawych butów, mianowicie modelu Trinomic XT2 Plus. Tym razem postawiono na kolorystykę, którą wstępnie oznaczamy roboczym tytułem, czyli Lime Green/Grey-White.

Przede wszystkim dominuje tutaj szarość i biel, a do tego dochodzą zielone akcenty, występujące w dwóch odcieniach – jaśniejszym i ciemniejszym. Ponadto do produkcji użyto m.in. połączenia zamszu, skóry i siateczki.

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze, a jeśli chodzi o dostępność tych kicksów to datę premiery wyznaczono na 25 września. Sprawdzajcie w tym czasie sklepy, które prowadzą sprzedaż produktów Puma. Dodatkowo radzimy się spieszyć, ponieważ z wstępnych informacji wynika, że będzie to edycja limitowana.

puma-trinomic-xt2-1 puma-trinomic-xt2-2 puma-trinomic-xt2-3 puma-trinomic-xt2-4 puma-trinomic-xt2-5 puma-trinomic-xt2-640x360 puma-trinomic-xt2-plus-1 puma-trinomic-xt2-plus-3PUMA-Trinomic-XT2-PLUS-OG_19 puma-trinomic-xt2-plus-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: