Jak widać amerykański raper o ksywie Pusha T nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o jego współpracę z firmą adidas. Świeżo upieczony prezydent G.O.O.D. MUSIC zaprezentował nam właśnie kolejną po King Push, kolorystykę modelu adidas EQT Running Guidance 93.

Poprzednio mieliśmy do czynienia z dominującą bielą. Teraz jest odwrotnie. Główną rolę gra tutaj czerń. W zasadzie nie ma żadnej filozofii, bowiem barwa ta pokrywa całą powierzchnię cholewki, zaczynając od okolicy pięty a kończąc na bocznych panelach, brandingu czy podeszwie oraz sznurówkach.

Mimo oszczędności w doborze kolorów, całość daje bardzo dobry efekt a jeśli chcecie być w posiadaniu tych butów to datę premiery wyznaczono na 27 listopada, czyli w Czarny Piątek. W tym terminie szturmujcie wszystkie dobre sklepy, handlujące produktami adidas Originals.

adidas_KingPush_ProductImagery_Packaging_OnBag_nxrmry adidas_KingPush_ProductImagery_Profile_nxrmrp adidas_KingPush_ProductImagery_Topdown_nxrms6 CTtdHXcU8AAz6pI_nxrmfi CTtdHXUU8AAXfTi_nxrmfc CTtdHXZUsAAauPy_nxrmfr CTtdHYNVAAQpQFU_nxrmfx

Reklama
air jordan