- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakers„Fresco” to najnowsza kolorystyka Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Trail

„Fresco” to najnowsza kolorystyka Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Trail

Kerby Jean-Raymond chyba nie śpi po nocach, jak nie odbiera nagród, to tworzy nowe kolekcje, a jeszcze znajduje czas na projekty na linii Pyer Moss x Reebok. Oto najświeższa kolorystyka „Fresco” w modelu Reebok Experiment 4 Fury Trail.

But został zaprojektowany jako święty przedmiot podzielony na trzy warstwy, z których każda reprezentuje wszystkich, którzy wspinają się po szczeblach sukcesu poprzez stworzenie czegoś świętego w obliczu przeciwności.

Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Trail fresco 1 Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Trail fresco 2

Dzisiejszy bohater ma cholewkę z delikatnej jaśniutkiej siateczki, którą dopełniają panele w kolorze jasnomiętowym oraz elementy w czerni. To co rzuca się w oczy to oczywiście zapięcie na górze cholewki w kolorze niebieskim. Wszystko to ma stać na agresywnie wyglądającej podeszwie, która została skąpana w kadzi z czarną farbą. Kropką nad i wydaje się być pomarańczowa wyściółka. Całość wyglada dość futurystycznie i nietuzinkowo.

Premiera butów ustawiona jest na 17 października bieżącego roku i trzymamy kciuki, żeby były dostępne w polskim sklepie internetowym Reebok.

Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Trail “Fresco”
White / Buff Blue – Trek Gold
FX4452
17 Październik 2020
$250

Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Fresco 1 Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Fresco 2 Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Fresco 3 Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Fresco 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: