- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylFashionRaf Simons dołącza do Prady jako dyrektor kreatywny

Raf Simons dołącza do Prady jako dyrektor kreatywny

Po wielu miesiącach spekulacji i plotek ogłoszono oficjalnie, że Raf Simons dołącza do Prady jako drugi dyrektor kreatywny, a obok niego na równym stanowisku będzie zasiadywała Miuccia Prada.

Na dzisiejszej konferencji prasowej w Mediolanie ogłoszono, że belgijski projektant Raf Simons dołączy do Prady jako drugi z dyrektorów kreatywnych. Plotka, która krążyła w kręgach mediów modowych od miesięcy w końcu znalazła potwierdzenie. Simons, który ostatnio zajmował stanowiska kierownicze w Jil Sander, Dior i Calvin Klein, wraz z Miuccią Pradą – będzie miał równą odpowiedzialność za twórczy wkład i podejmowanie decyzji.

Belgijski projektant Raf Simons rozpocznie swoją nową rolę już 2 kwietnia. Pierwsza kolekcja wspomnianego wyżej duetu zadebiutuje we wrześniu podczas prezentacji kolekcji damskiej odzieży Prada na sezon wiosenny i letni 2021 roku.

„Lubimy się, szanujemy się nawzajem i zobaczymy, czy gdzieś dojdziemy” – stwierdza Simons i Prada na tajnej konferencji prasowej w Mediolanie. Po chwili Raf dodał „Miuccia i ja rozmawialiśmy o kreatywności w dzisiejszym systemie mody. I przyniosło mi to otwarty dialog z wieloma projektantami, nie tylko z panią Pradą. Musimy ponownie przyjrzeć się ewolucji kreatywności w dzisiejszym systemie mody ”.

To partnerstwo, obejmujące wszystkie kreatywne aspekty marki Prada, rodzi się z głębokiego wzajemnego szacunku i otwartej rozmowy – jest to wspólna decyzja, zaproponowana i zdeterminowana przez obie strony.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: