- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaArtykułyListyRaw Denim poniżej $100

Raw Denim poniżej $100

W niekończącej się przygodzie z Raw Denimem, zawsze znajdą się Ci, którzy chcieliby wyrwać raw denim za bezcen. Niestety, oprócz wyrwania na ebayu czegoś po kosztach to raczej trudna sprawa znaleźć wysokiej jakości parę raw denimu poniżej pewnej kwoty.
Zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z produktami robionymi przez takie firmy jak: ROY i Ande Whall, ekologiczne Sugar Cane & Co., czy kolesi z Naked & Famous, wiadomo że po prostu nie osiągniesz takiej samej jakości w tańszych wersjach. Na szczęście pojawiło się na rynku kilka tańszych alternatyw.

Bez dalszego rozpisywania 5 Raw Denimów poniżej $100:

1. Levi’s – $55.00 USD i w górę

Nie można mówić o niedrogim i niezawodnym raw denimie bez wspomnienia o mamucie rynku, czyli firmie Levi’s. Nie zapominajcie, że ten brand jest na rynku już 150 lat i prawdopodobnie Twój ojciec, dziadek czy pradziadek mógł je nosić (nie bez powodu). Obadajcie sobie modele Slim Straight 514 Raw Headbangers oraz odnowione „Rigid” (tak Levi’s mówi na raw/dry denim) 501 Shrink-To-Fit.

2. Unbranded – Około $80.00 USD i w górę

Wiele osób może smędzić na temat Unbranded, ale Naked & Famous nie mogli się mylić uruchamiając tą linię. Jest to barwiony, japoński selvedge raw denim. Unbranded jest dość sztywnym i ciężkim denimem, bo to 14.5oz, który występuje w trzech krojach – skinny, slim straight oraz tapered.

Chcecie więcej dowodów – zapraszam na blog Johna Marcelo, który pokazuje dzień po dniu zdjęcia swoich spodni.

3. Cheap Monday – Około $65.00 USD i w górę

Wystartowali w 2000 roku w Szwecji jako sklep z odzieżą używaną, progres jaki osiągnęło Cheap Monday jest ogromy (ich pakiet większościowy ma teraz H&M). Jednak jedna rzecz nie zmieniła się nigdy, cena za ich ciuchy jest zawsze utrzymywana na niskim pułapie, ale czemu tu się dziwić skoro zdecydowali się na nazwę „Cheap Monday”.

4. Uniqlo – około $80.00 USD

Ta japońska firma znana bardziej z różnorodnych grafik na t-shirtach i innych ciuchach, wypuściła o dziwo „gładką” wersję jeansów. Teraz ten raw selvedge denim będzie trudniej dostępny niż kiedy wyszedł w 2009 roku, gdy pojawił się w dwóch krojach Slim Regular Fit oraz Straight Regular Fit.

5. Benny Gold – $100.00 USD

Na końcu ale niemniej ważny, Standard Raw Denim od Benny Golda z San Francisco, które sam określa jako „nie za szerokie nie za wąskie”. Ich gramatura to 13.5oz i wyprodukowane są w USA, ma wiele do zaoferowania za stosunkową niską cenę. Polecamy obadać też kolejne denimy od Benny Golda.
Więcej info znajdziecie na ich stronie.

A Wy macie coś godnego polecenia w cenie poniżej $100.00? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej!

[via rawrdenim.com]

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: