- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInneReebok Beatnik nadchodzą w zestawie „Natural Dye” inspirowanym outdoorem

Reebok Beatnik nadchodzą w zestawie „Natural Dye” inspirowanym outdoorem

Reebok Beatnik to model, który powstał na okres około letni, ale chyba nie trzeba tego nikomu przypominać. Brytyjska marka postanowiła przywrócić tego klasyka z archiwum już jakiś czas temu, więc kolejna porcja nowości cieszy nas niezmiernie. Przed Wami zestaw „Natural Dye” inspirowany outdoorem.

Buty czy jak kto woli sandały lub klapki, jak zwał tak zwał, pierwszy raz ujrzały światło dzienne w 1994 roku. Ich powrót w 2020 roku był odpowiedzią na prośby wielu sneakerheadów i bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby wywołane przez pandemię. Idealna propozycja do chodzenia po domu i szybkie wyskoczenie do sklepu czy z psem na spacer.

Wkrótce na scenie pojawią się dwie świeże kolorystyki – beżowa nawiązująca do ziemi oraz niebieska odwzorowująca wodę. Płócienne konstrukcje zostały postawione na agresywnie wyglądających podeszwach z wyrazistym bieżnikiem, które zabarwiono na ciemniejszy odcień. Ten sam kolor co na podeszwach pojawia się jeszcze przy pasach i zapięciach. A propos właśnie tego elementu – designerzy umieścili na nich grafikę przypominającą góry.

Premiera zestawu Reebok Beatnik „Natural Dye” już za rogiem (lipiec bieżącego roku), ale radzimy czuwać i sprawdzać ich dostępność w każdym ze znajomych sklepów, a przede wszystkim w ich sklepie online. O dziwo, niemalże każde ich wydanie, nawet to najzwyklejsze, schodzi jak świeże bułeczki.

reebok beatnik natural dye pack 1 reebok beatnik natural dye pack 2 reebok beatnik natural dye pack 3 reebok beatnik natural dye pack 4 reebok beatnik natural dye pack 5 reebok beatnik natural dye pack 6 reebok beatnik natural dye pack 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: