- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaLifestyleWydarzeniaReebok Classic celebrował w Londynie premierę butów Aztrek

Reebok Classic celebrował w Londynie premierę butów Aztrek

W czwartek, 19 lipca, marka Reebok Classic celebrowała wielki powrót do lat ’90 przy okazji londyńskiej premiery butów Reebok Aztrek OG. Wspominaliśmy o nich w jednym z naszych artykułów kilka dni temu.

W mieście stykania się światów, kultur i stylów, powstała interaktywna przestrzeń, łącząca najważniejsze symbole tamtych czasów ze współczesnością. Cała hala jak i poszczególne pomieszczenia były utrzymane w klimacie lat ’90. Warto wspomnieć chociażby o NTS Radio, wirtualnej grze zręcznościowej czy specjalnym butiku marki Reebok Classic, które pozwoliły uczestnikom wydarzenia poznać rzeczywistość tamtych czasów z własnej perspektywy.

Poniżej znajdziecie zdjęcia od Reebok Classic, dzięki którym choć w odrobinie poczujecie klimat tego wydarzenia.

Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-2 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-3 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-4 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-5 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-6 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-7 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-8 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-9 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-10 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-11 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-12 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-13 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-14 Reebok Classic celebrowal w Londynie premiere butow Aztrek-15

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: