- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaLifestyleInneReebok Classic i Kendrick Lamar rozpoczynają współpracę!

Reebok Classic i Kendrick Lamar rozpoczynają współpracę!

Reebok Classic i jeden z najbardziej twórczych obecnie raperów – Kendrick Lamar chcą inspirować i wspierać młodych ludzi, by rozwijali się dzięki programom oferującym pozytywną alternatywę do spędzania czasu na ulicy. Wspólną idee przyświecającą marce i artyście można zobaczyć w video inaugurującym ich współpracę.

Reebok wielokrotnie pomagał dzieciakom w odnalezieniu ich potencjału. Widziałem co marka robiła i chciałem być częścią tego, a nawet spotęgować ich działania. To takie proste. Dzieciaki, które słuchają mojej muzyki szukają inspiracji. To ważne, że kontynuuję tę ideę we wszystkim, co reprezentuję” – mówi Lamar.

Reebok i Kendrick Lamar niosą wspólną wizję celebrowania nieograniczonego potencjału młodych ludzi w krótkim filmie stworzonym, by złożyć hołd dzieciakom z rodzinnej dzielnicy Lamara – Compton w Los Angeles. Film „Reebok Presents Kendrick Lamar” został wyreżyserowany przez uznanego artystę Anthony’ego Mandlera i został nakręcony w miejscach, które mają prawdziwe znaczenie w życiu Lamara.

Pamiętając o korzeniach artysty, film pokazuje dzisiejsze młode talenty z alma mater Kendricka, Centennial High School. Młodzi ludzie pokazani w filmie mają inspirować nowe pokolenia do odnalezienia swojego głosu i dążenia do bycia najlepszym możliwym sobą. Kendrick prowadzi narrację w filmie swoim emocjonalnym utworem „Kendrick Lamar I Am” – jego osobistą odą do Compton.

[youtube vzr__7WW-Bw 630 450]

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: