- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersReebok prezentuje Classic Leather w wersji Alter The Icons

Reebok prezentuje Classic Leather w wersji Alter The Icons

Reebok Classic na przestrzeni kilkudziesięciu lat wydał całą masę klasycznych i ponadczasowych sylwetek. Jedną z najbardziej popularnych, lubianych i rozpoznawalnych jest bezsprzecznie Classic Leather z 1983 roku.

A co gdyby ten klasyk wyszedł dziesięć lat później, zamiast w 1983 to 1993 roku, to jakby wyglądał? Reebok otwiera właśnie kolejną część projektu Alter The Icons prezentując swoje kultowe buty w alternatywnym wydaniu.

Mamy zatem sylwetkę rodem z lat ’80, ale z elementami i dodatkami stosowanymi na początku lat ’90. Wprowadzono na przykład tasiemkowe oczka na sznurówki, na tyle mamy zamszowy akcent prosto z Reebok Aztrek, z kolei część bocznego brandingu mamy zaznaczony tylko obszyciem. Na rynku pojawiły się ogólnie cztery wersje kolorystyczne mogące Wam przywodzić na myśl klasyczne kolorystyki chociażby Aztreków czy innych modeli z tamtego okresu.

Jeśli bylibyście zainteresowani to buty Reebok Classic Leather „Alter The Icons” są już do kupienia w sklepie internetowym pod tym linkiem.

Reebok Classic Leather Alter The Icons 1 Reebok Classic Leather Alter The Icons 2 Reebok Classic Leather Alter The Icons 3 Reebok Classic Leather Alter The Icons 4 Reebok Classic Leather Alter The Icons 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: