- Reklama -NIkeNIke

Szacunek za klasyk – Reebok Club C w nowej odsłonie!

Reebok Club C łączy w sobie dwa style – nowoczesny z klasycznym, a najnowsza wersja tego kultowego modelu mocno nawiązuje do stylu lat 90.

To co wyróżnia jego męską wersję, to wzory i powtórzenia, które nawiązują do konfrontacyjnego stylu oraz wszechobecnych znaków i nazw marek, właściwych dla ery lat 90. W Club C Overbranded kultowe logo Reebok znalazło się na kołnierzu buta i na środkowej podeszwie. W ramach serii Overbranded wprowadzona została kolekcja butów w 6 wersjach kolorystycznych – szarym, czarnym, czerwony, zielonym oraz wersja klasyczna w kolorze białym. Topowym modelem kampanii Club C są buty pokryte w całości powtarzającym się logotypami Reebok.

W ramach akcji promującej najnowszy model butów Club C, Reebok postanowił połączyć dwie epoki w jedną. Dlatego przypomina to, co było najlepsze w latach 90. i zabiera w podróż do tych lat ludzi, którzy nie mieli okazji ich poznać. Narratorami w tej podróży jest dwójka artystów – Pelson i Otsochodzi, którzy w ramach współpracy połączyli siły i specjalnie dla marki Reebok nagrali kawałek, w którym portretują reprezentowane przez nich różnorodne epoki.

Do numeru Pelsona i Otsochodzi stworzony został zarówno teledysk jak i sesja zdjęciowa, które mocno wpisują się w styl lat 90. Cała scenografia podkreślona jest oldschoolowymi rekwizytami. Premiera klipu Pelsona i Otsochodzi odbędzie się 28 września w DZiKU podczas eventu promującego najnowszy model butów Club C.

 

 

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: