Tenis od samego początku był sportem elitarnym oraz nieodzownie kojarzonym ze sportową klasyką i elegancją. Co za tym idzie bohater dzisiejszego wpisu – Reebok NPC II UK także! Newport Classic bo tak brzmi rozwinięcie akronimu NPC, to minimalistyczny model tenisowy, zaprojektowany w 1983 roku.

Tennis Ball to specjalna edycja brytyjskiej firmy. Głównym akcentem wyróżniającym to wydanie jest żakardowa naszywka na języku, przedstawiająca tytułową piłeczkę do tenisa, stając się tym samym inspiracją dla całego packu (NPC ENH, NPC UK, NPC II UK).

Miękka cholewka wykonana została z dobrej jakości skóry naturalnej koloru Paper White i materiału tekstylnego. Perforacje w przednim panelu zapewniają właściwą cyrkulację powietrza, natomiast wnętrze skrywa tekstylną wyściółkę oraz kołnierz wykonany z miękkiego materiału frotte, również atrybut kortów. Wisienką na torcie jest zamszowy zapietek w kolorze Midnight Blue. Całość projektu osadzono na podeszwie koloru Chalk, nadając efekt vintage, a tworzy ją amortyzująca pianka EVA i odporna na ścieranie guma.

Trzecie model z zestawu jest już dostępny na stronie butiku SneakerStudio, trzymajcie rękę na pulsie, gdyż kolejne wkrótce!

reebok-court-collection-27-e1454523623874 reebok-court-collection-29-e1454523579473

Reklama
air jordan