- Reklama -NIkeNIke

Zobacz jak wygląda nowe logo Reebok

Przez niemalże 30 lat patrzyliśmy na logo Reebok Vector. Logo, które znamy z wielu klasyków, butów które przeszły do historii, a także z tych które teraz powracają jako wydania retro przypominając nam lata młodości.

Jest to dopiero druga zmiana na przestrzeni 119 lat istnienia marki Reebok, na początku było Union Jack, które funkcjonowało od powstania marki w 1895 roku aż do 1986. Od 2014 roku wchodzi Delta.

Reebok Delta to trzy odrębne części, które reprezentują zmiany – fizyczne, mentalne i społeczne – które następują po tym jak przekraczamy swoje limity prowadząc aktywne życie i podejmując wyzwania – tłumaczy Matt O’Toole, dyrektor ds. marketingu.

Na poniższym video dowiecie się wszystkiego na temat wprowadzanych zmian. Zobaczycie jak wyglądało stare logo Reeboka, a jakie nowe logo Reebok będzie obowiązywało w nadchodzących latach.

http://www.youtube.com/watch?v=5b3Qv84zfIQ

EDIT 2019:

Stare nowe logo Reebok wprowadzone w 2014 roku nie wytrzymało próby czasu i po pięciu latach Reebok Delta dla crossfitowców odchodzi w zapomnienie i marka ponownie wraca do klasycznego wariantu.

Delta i jej trzy odrębne części, reprezentować miały zmiany – fizyczne, mentalne i społeczne. Logo zostało przyjęte przez środowisko dość chłodno. Jednak nie zostanie porzucono całkowicie i nadal będzie obowiązywało w działach związanych z MMA i Crossfitem.

stare logo reebok 1

To co otrzymaliśmy w 2019 roku nie jest do końca nowe, ponieważ jest to adaptacja logo, z którego firma korzystała od 1992 roku. Logo poddano delikatnym modyfikacjom względem pierwowzoru, jednak nie straciło ono swojego charakteru.

Nowe logo Reeboka nie jest kalką znaku z 1992 roku. Na nowo wyrysowano „Vector”, a klasyczny font Motter Tektura lekko odchudzono. Zmiany są czysto kosmetyczne, więc nowe nie straciło na szczęście swojego charakteru.

nowe logo reebok

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: