Jak już pisaliśmy w lutym, model Reebok Question Mid świętuje w tym roku swoją dwudziestą rocznicę istnienia a jak zapewne wiecie but ten sygnowany jest nazwiskiem Allena Iversona. Co więcej już 7 czerwca emerytowany koszykarz będzie obchodził swoje urodziny, więc już teraz ekipa z Reeboka postanowiła się zabawić, wypuszczając do sieci zdjęcia ze specjalnej imprezy, na której pokazano kolorystykę White Party.

Dlatego też, jeśli chodzi o wygląd tych butów to w tym przypadku postawiono na dominującą biel, która zdecydowanie tutaj dominuje. Ponadto cholewka sprawia wrażenie, jakby była pikowana. Do tego dochodzą jeszcze uzupełnienia w postaci szarych wstawek (czubki) oraz złotych akcentów.

Co do dostępności tej parki to datę premiery wyznaczono na dzień urodzin Iversona, czyli na 7 czerwca na oficjalnej stronie internetowej Reebok.

allen-iverson-40th-birthday reebok-question-white-party-birthday-1 reebok-question-white-party-birthday-2 reebok-question-white-party-birthday-3 reebok-question-white-party-birthday-4 reebok-question-white-party-birthday-5 reebok-question-white-party-birthday-6 reebok-question-white-party-birthday-8 reebok-question-white-party-birthday-9

Reklama
air jordan