Reebok tym razem sięga po gościa, który założył legendarną grupę hip-hopową The Diplomats, znaną także jako Dipset. Oczywiście mowa o raperze Cam’ron a efektem tej współpracy jest kolorystyka Purple Haze, którą naniesiono na model Ventilator Supreme. Ponadto jak wiadomo, tytuł zestawienia nawiązuje do czwartego albumu studyjnego artysty, funkcjonującego pod tą samą nazwą!

Z czym mamy zatem do czynienia? Przede wszystkim z cholewką wyposażoną w dwa odcienie fioletu. Barwa ta zdecydowanie dominuje i świetnie współgra z błękitnym wzorem, umieszczonym w okolicy pięty. Wygląda on tak, jakby imitował dym. Do tego dochodzi jeszcze biała podeszwa a wnętrze wyścielono wyrazistą czerwienią. Warto również pochwalić za olbrzymią staranność, jeśli chodzi o detale. Zerknijcie na wkładki. Znajdziecie tam fotografie Cam’ron z jego popularnym motywem, czyli telefonem przystawionym do ucha.

Całość robi świetną robotę. W sklepach już od 20 kwietnia, więc w tym okresie zerknijcie m.in. do Wish ATL.

camron-purple-haze-reebok-ventilator-supreme-1 camron-purple-haze-reebok-ventilator-supreme-2 camron-purple-haze-reebok-ventilator-supreme-3 camron-purple-haze-reebok-ventilator-supreme-4

Reklama
air jordan