- Reklama -NIkeNIke

Kolaboracja Reebok x adidas przynosi nam nowy model Instapump Fury Boost

Przed Wami na ekranach Waszych urządzeń efekty kolaboracji Reebok x adidas, czyli nowy model butów Instapump Fury Boost.

Z połączenia doświadczeń powstał wyjątkowy projekt, który zestawia ze sobą futuryzm butów Instapump z rewolucyjną technologią amortyzowania adidas Boost. Projekt z 1994 roku, za którym stał designer Steven Smith aż po dziś dzień jest futurystyczną i nowoczesną sylwetką, a co dopiero w połowie lat ’90.

Wydawałoby się, że na przestrzeni lat zrobiono juz wszystko, ale designerzy obu wspomnianych wyżej marek ponownie podnoszą poprzeczkę i tym razem w jednym zespole tworzą coś przełomowego.

“Instapump Fury Boost™ jest dokładnie tym, co stworzylibyśmy już w 1994 roku, gdybyśmy mieli dostęp do bardziej zaawansowanej technologii” – mówi Steven Smith oraz dodaje – „zawsze eksperymentowaliśmy, aby znaleźć najlepszy możliwy system amortyzacji. Wspaniale jest stworzyć hybrydę najlepszych technologii obu marek”.

Odświeżona sylwetka wyposażona w rewolucyjną technologię adidas Boost, została stworzona dla zupełnie nowej generacji, zyskując liczne poprawki i ulepszenia. Podczas gdy podeszwa została całkowicie odnowiona to cholewka pozostała niemalże nienaruszona i jedynie dorzucono taśmę na środku buta scalająca cholewkę z podeszwą.

Nowy model Reebok Instapump Fury Boost zostanie zaprezentowany w trzech różnych odsłonach. Pierwsza to wariant Prototype, który wzorowany był na prototypie / samplach z początku lat ’90. Łączy on kolor niebieski i biały, którym towarzyszy odcień białawy. Następnie mamy warianty OG Meets OG, które są swego rodzaju lekcją historii, ponieważ buty przyjmują barwy rodem z oryginalnych kolorystyk butów Instapump Fury z 1994 roku i adidas Ultra Boost z 2015. I na koniec warianty Black & White, czyli tak jak mówi sama nazwa – otrzymujemy wariant w bieli i wersję czarną, które osadzono na białej podeszwie z brązowym spodem.

Premiera pierwszego wariantu ustawiona jest na 5 października, a odbędzie się ona podczas atmosCon. Ich liczba będzie limitowana do ilości zaledwie 50 sztuk. Następne pojawią się 25 października w Azji, a globalna premiera ustawiona jest na 15 listopada. Z kolei biało czarne warianty będą dostępne od 6 grudnia.

Reebok Instapump Fury Boost prototype Reebok Instapump Fury Boost og meets og 1 Reebok Instapump Fury Boost og meets og 2 Reebok Instapump Fury Boost black and white 2 Reebok Instapump Fury Boost black and white 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: