- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDuet Reebok x Brain Dead prezentuje podwójny projekt

Duet Reebok x Brain Dead prezentuje podwójny projekt

Kolejny dzień i kolejny wpis ujawniający kolejną kolaborację. Na warsztacie mamy podwójny projekt na linii Reebok x Brain Dead.

Artystyczny kolektyw, na czele którego stoi Kyle Ng, zaprosili do współpracy studio SUPERDOOM z Los Angeles. Nakręcili wspólnie video, w którym legendarny badacz i historyk Solomon Wright odkrył dwa starożytne artefakty – historyczne Beatnik („The Key”) i Court Pump („The Battery”) – otwierające drzwi do podróży międzywymiarowych.

Co do samych butów to otrzymujemy Pum Court z zapięciem na rzep kremowo beżowym kolorze z brązowymi wstawkami na cholewce. Ciekawym smaczkiem jest wzór mogący przypominać krowie plamy na sierści. A wspomniane zapięcie ma zatrzaski w żółci i kolorze niebieskim.

Z kolei mule Reebok Beatnik, które w ostatnim czasie zyskały sporo na popularności, bazują na granacie. Designerzy obu zespół raz jeszcze korzystają ze wzory w krowie łaty, ale juz w mniejszym stopniu. Brązowy pas i żółte zapięcie domykają projekt.

Premiera butów Reebok x Brain Dead ustawiona jest w ich sklepie online na 15 września. Szersza dystrybucja będzie osiągalna od dnia 18 września.

reebok-brain-dead-pump-court-ct 1 reebok-brain-dead-pump-court-ct 2 reebok-brain-dead-pump-court-ct 3 reebok-brain-dead-pump-court-ct 4 reebok-brain-dead-pump-court-ct 5 reebok-brain-dead-pump-court-ct 6 reebok-brain-dead-beatnik-sandal 1 reebok-brain-dead-beatnik-sandal 2 reebok-brain-dead-beatnik-sandal 3 reebok-brain-dead-beatnik-sandal 4 reebok-brain-dead-beatnik-sandal 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: