- Reklama -NIkeNIke

„Bird Box” (Nie otwieraj oczu) najlepszym debiutem filmowym Netflix

Rekord, który należał do filmu Davida Ayera „Bright” został właśnie pobity przez „Bird Box” (polski tytuł „Nie otwieraj oczu”). Chodzi o debiut filmu produkcji Netflix.

Netflix ogłosił właśnie na Twitterze o ogromnym sukcesie ich najnowszej produkcji, która zadebiutowała 21 grudnia bieżącego roku. W tym postapokaliptycznym thrillerze główną rolę odgrywa niezastąpiona Sandra Bullock, a obok niej widzimy między innymi Trevante Rhodesa oraz John Malkovich, a także… rapera Machine Gun Kelly.

Nie będziemy Wam zdradzać szczegółów filmu, ale w jednozdaniowym skrócie napiszemy, że film opowiada o matce z małymi dziećmi, która w obliczu nieznanej, śmiercionośnej siły desperacko walczy o przetrwanie.

Ogólna liczba kont, które włączyły film sięga już 45 milionów, to nie pokazuje liczby odtworzeń filmu czy liczby oglądających, a 'jedynie’ liczbę profili na Netflix, które obejrzały film. Liczba ta przewyższa poprzedni rekord otwarcia jaki należał do filmu „Bright”. Jest to najczęściej oglądany film Netflix w ciągu pierwszych 7 dni od premiery.

Oglądaliście już? Jak wrażenia?

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: