- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaFilm"Bird Box" (Nie otwieraj oczu) najlepszym debiutem filmowym Netflix

„Bird Box” (Nie otwieraj oczu) najlepszym debiutem filmowym Netflix

Rekord, który należał do filmu Davida Ayera „Bright” został właśnie pobity przez „Bird Box” (polski tytuł „Nie otwieraj oczu”). Chodzi o debiut filmu produkcji Netflix.

Netflix ogłosił właśnie na Twitterze o ogromnym sukcesie ich najnowszej produkcji, która zadebiutowała 21 grudnia bieżącego roku. W tym postapokaliptycznym thrillerze główną rolę odgrywa niezastąpiona Sandra Bullock, a obok niej widzimy między innymi Trevante Rhodesa oraz John Malkovich, a także… rapera Machine Gun Kelly.

Nie będziemy Wam zdradzać szczegółów filmu, ale w jednozdaniowym skrócie napiszemy, że film opowiada o matce z małymi dziećmi, która w obliczu nieznanej, śmiercionośnej siły desperacko walczy o przetrwanie.

Ogólna liczba kont, które włączyły film sięga już 45 milionów, to nie pokazuje liczby odtworzeń filmu czy liczby oglądających, a 'jedynie’ liczbę profili na Netflix, które obejrzały film. Liczba ta przewyższa poprzedni rekord otwarcia jaki należał do filmu „Bright”. Jest to najczęściej oglądany film Netflix w ciągu pierwszych 7 dni od premiery.

Oglądaliście już? Jak wrażenia?

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: