- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaLifestyleWydarzeniaZobacz co się działo podczas wystawy WS2 x Collecting Stamps

Zobacz co się działo podczas wystawy WS2 x Collecting Stamps

W zeszłym tygodniu, a dokładniej w miniony piątek odbyła się bardzo ciekawa wystawa w jednym z warszawskich sneakersowych butików. Chodzi tu o  WS2 x Collecting Stamps, czyli wystawę fotografii Piotra Bratosiewicza w sklepie Chmielna 20.

Oczywiście nie chodziło tu o przypadkowe fotografie krajobrazów. Skupiono się bardziej na pokazaniu pięknej scenerii z różnych zakątków świata, w których swoją rolę odgrywały również sneakersy. Zamysł i koncepcja wystawy zaciekawiła mnie na tyle, że postawiłem się wybrać i zobaczyć foty w większym formacie niż na Instagramie.

Przy dźwiękach granych przez Rapperoni można było się napić piwa lub jak kto woli energetyka i spokojnie przejrzeć wywieszone w całym sklepie ogromne plakaty oraz zdjęcia. Przy okazji można było zgarnąć widokówki i magnesy na lodówki, a także kupić ultra limitowaną serię tiszertów.

Ogólnie pojawiło się kilkudziesięciu gości i chyba całkiem przypadkowo na zakupy wpadł również amerykański raper Deniro Farrar, z którym udało mi się cyknąć fotę.

Poniżej znajdziecie kilka fotografii, za które odpowiada 50Production. Jeśli chcecie śledzić na żywo takie wydarzenia to koniecznie śledźcie nas na Instagramie – @theillestmag. Wrzucamy tam w stories filmy i zdjęcia „od kuchni”.

Tych, którzy nie mogli dotrzeć informuję, że zdjęcia wisieć będą w sklepie Chmielna 20 w Warszawie przez najbliższy miesiąc!

ws2 x collecting stamps-1 ws2 x collecting stamps-2 ws2 x collecting stamps-3 ws2 x collecting stamps-4 ws2 x collecting stamps-5 ws2 x collecting stamps-6 ws2 x collecting stamps-7 ws2 x collecting stamps-8 ws2 x collecting stamps-9 ws2 x collecting stamps-10 ws2 x collecting stamps-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: