- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers Szykujcie się na restock adidas Yeezy Boost 350 V2 „Zebra”

Szykujcie się na restock adidas Yeezy Boost 350 V2 „Zebra”

Możecie się szykować na piąte (tak, dobrze czytasz) wydanie adidas Yeezy Boost 350 V2 „Zebra”, czyi jednej z najpopularniejszych wersji tego modelu. Restock będzie dotyczył jedynie Europy i Ameryki Łacińskiej.

Ci co kupili to wydanie za kilka tysięcy płaczą, resellerzy proszą o litość, a adidas… kolejny rok ma to gdzieś i serwuje już piąte wydanie tej kolorystyki. Debiutanckie wydanie widzieliśmy w sklepach w lutym 2017 roku. Pierwszy restock miał miejsce w czerwcu tego samego roku, drugi odbył się w listopadzie 2018 roku, a ostatni w grudniu rok temu. Zatem kto chciał je kupić ten kupił, a jeśli miałeś pierwsze wydanie i je dojechałeś to teraz masz okazję „odnowić” swoją miłość do tej kolorystyki, oczywiście bez płacenia resellerom.

Dla przypomnienia, cholewka z przędzy Primeknit została zabarwiona na biało i czarno, a utkany wzór ma imitować skórę zebry. Po boku umieszczono 'smugę' w kolorze białym, na której kontrastową czerwienią napisano SPLY-350. Natomiast na tyle cholewki widzimy białą pętelkę z czerwonym przeszyciem. Biały kołnierz, sznurowanie oraz podeszwa dopełniają założenia designerów skupionych wokół Kanyego Westa. Oczywiście w podeszwie znajdziemy wygodną piankę adidas Boost.

Zatem kiedy i gdzie kupić nowe adidas Yeezy Boost 350 V2 „Zebra”? Szykujcie się na premierę w sklepie adidas ustawioną 10 grudnia. Cena została ustawiona na poziomie 899 złotych.

adidas Yeezy Boost 350 V2 Zebra CP9654 2 adidas Yeezy Boost 350 V2 Zebra CP9654 1 adidas Yeezy Boost 350 V2 Zebra CP9654 3 adidas Yeezy Boost 350 V2 Zebra CP9654 4

 

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: