- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersRiccardo Tisci x NikeLab Air Max 97 Mid

Riccardo Tisci x NikeLab Air Max 97 Mid

Znajomość Riccardo Tisci z ekipą NikeLab trwa już od kilku dobrych sezonów i nie zapowiada się by szybko się skończyła, zwłaszcza że na sklepowych półkach ląduje ich następny wspólny projekt, czyli buty Air Max 97 Mid.

W tym projekcie designer trochę zaszalał. Po pierwsza cholewka sięga tym razem do kostki co jest niemałym szokiem. A dwa, że but wykonano z czarnej skóry, jedynie w ramach dodatku dochodzi czarny zamsz ze złotą małą łyżwą. Dla kontrastu i przełamania całość postawiono na białej podeszwie z widocznym system Air Max na calej długości. Oczywiście nie brakuje tu brandingu Nike x RT, który pojawia się chociażby na kołnierzu.

Widoczne tu buty Riccardo Tisci x NikeLab Air Max 97 Mid miały swoją premierę 17 marca w Rzymie, natomiast szersza europejska premiera już na dniach. Cena sięgnie poziomu $200 USD. W Polsce szukajcie ich w sklepie pod tym linkiem.

Riccardo Tisci x NikeLab Air Max 97 Mid-1 Riccardo Tisci x NikeLab Air Max 97 Mid-2 Riccardo Tisci x NikeLab Air Max 97 Mid-3 Riccardo Tisci x NikeLab Air Max 97 Mid-4 Riccardo Tisci x NikeLab Air Max 97 Mid-5 Riccardo Tisci x NikeLab Air Max 97 Mid-6

via Highsnobiety

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: