- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersRonnie Fieg x adidas Boost Mid - White / Silver

Ronnie Fieg x adidas Boost Mid – White / Silver

Ronnie Fieg to niesamowity nowojorski designer, który jak nikt inny potrafi odmienić dany model buta i nadać mu nietuzinkowego charakteru. Nie dziwi więc fakt, że nie ma praktycznie miesiąca czy kwartału, w którym nie zostałby zaproszony do współpracy przez topowe marki na rynku.

Jego jednym z ostatnich dzieł jest poniżej prezentowany model Ultra Boost Mid ze stajni spod znaku Trzech Pasków. Ronnie idzie o krok dalej niż inni i decyduje się na wyższą niż zazwyczaj cholewkę. Stworzona ona jest z przędzy Primeknit w kolorze białym. To właśnie ten kolor zdominował ten projekt, pojawia się on również na podeszwie z systemem Boost. Jedyną rozrywką jest tu srebrny stabilizator pięty oraz metki z otworami charakterysytyczne dla adidas Consortium.

Efekt końcowy niby prosty, ale bryła cholewki zaskakuje, więc może właśnie ten aspekt zadecyduje o ich sukcesie. A Wy jak się na nie zapatrujecie?

Konkretnej daty premiery butów Ronnie Fieg x adidas Boost Mid jeszcze nie znamy, ale nie powinien to być jakiś odległy termin.

Ronnie Fieg x adidas Boost Mid White Silver-1 Ronnie Fieg x adidas Boost Mid White Silver-2 Ronnie Fieg x adidas Boost Mid White Silver-4 Ronnie Fieg x adidas Boost Mid White Silver-5 Ronnie Fieg x adidas Boost Mid White Silver-6

via @sneakerprophet

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: