- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersRONNIE FIEG X DIADORA INTREPID “FROM SEOUL TO RIO”

RONNIE FIEG X DIADORA INTREPID “FROM SEOUL TO RIO”

Dzisiejszy dzień mija pod znakiem zestawu From Seoul To Rio, ale spokojnie, to już ostatni taki wpis na ten temat, ale za to chyba najbardziej pożądany. Przed oczyma macie projekt, za którym stał niezastąpiony Ronnie Fieg.

Nowojorski designer, założyciel Kith NYC, wziął na warsztat model Intrepid i wzorując się na prominentnych klubach lekkoatletycznych z lat ’80 stworzył poniżej prezentowany wariant. Cholewka tych retro biegówek bazuje na wysokiej jakości skórze, świńskim zamszu i nubuku. Przód to połączenie koloru beżowego z łososiowym, środkowe panele to granat, z kolei boczny branding i tył to kolor miętowy, kropką nad i są ceglaste akcenty po boku. Wszystko to osadzono na białej podeszwie.

Premiera w sklepie Kith NYC odbędzie się 20 sierpnia, a liczba butów będzie limitowana do ilości 500 sztuk.

RONNIE FIEG X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-1 RONNIE FIEG X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-2 RONNIE FIEG X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-3 RONNIE FIEG X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-4 RONNIE FIEG X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-5 RONNIE FIEG X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-6 RONNIE FIEG X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-7 RONNIE FIEG X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-8 RONNIE FIEG X DIADORA INTREPID-FROM SEOUL TO RIO-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: