W połowie sierpnia pisaliśmy o tym, że jesteśmy w posiadaniu kolejnych przecieków z obozu Kith NYC. Mianowicie chodzi o najnowszą kolaborację pomiędzy znanym i cenionym projektantem Ronnie Fieg a magazynem Highsnobiety. Do tej „dwójki” dorzucamy jeszcze markę Puma i model Blaze Of Glory w lekko odmienionej wersji.

Dzisiaj mamy dla Was kolejne zajawkowe zdjęcie (tytułowe) – tym razem już lepszej jakości. Co do wyglądu tych butów to mamy do czynienia z nubukową cholewką, przy czym jej boczne panele są pikowane. Następnie na nich umieszczono czarny branding z barwami niemieckiej flagi. Wszystko to spoczywa na czarno czerwonej podeszwie. Uzupełnieniem stawki jest ciekawa wkładka, na której widnieje duży logotyp magazynu oraz loga każdej ze stron, biorących udział w tym przedsięwzięciu. Kolejnym dość nietypowym krokiem było zastosowanie neoprenowej skarpety.

Na razie niestety nic więcej nie wiemy na temat tego projektu, jak czegoś się tylko dowiemy to od razu damy Wam znać!

RONNIE FIEG X HIGHSNOBIETY X PUMA R698–ZAJAWKA-1 RONNIE FIEG X HIGHSNOBIETY X PUMA R698–ZAJAWKA-2 RONNIE FIEG X HIGHSNOBIETY X PUMA R698–ZAJAWKA-3 RONNIE FIEG X HIGHSNOBIETY X PUMA R698–ZAJAWKA-4

Reklama
air jordan