- Reklama -NikeNike

Ronnie Fieg zapowiada kolaboracyjne New Balance 990v2 „Cyclades”

Nowojorska legenda sneakersowej sceny – Ronnie Fieg – zapowiedział właśnie swój nowy kolaboracyjny projekt. Przed Wami buty New Balance 990v2 „Cyclades”.

Jeśli jesteś fanem jego działaności i projektów to zapewne kojarzysz kolorystykę „Cyclades”. Pojawiła się ona na rynku w 2016 roku, kiedy to Ronnie przedstawiał specjalne wydanie modelu New Balance 997.5.

Wersja Cyclades zainspirowana była resortem Nammos na greckiej wyspie Mykonos, w którym przebywał nowojorski designer podczas swoich wakacji. Inspiracją kolorystyczną była konkretnie ta fotografia. Pomarańczowy przód to odniesienie do plażowych parasolek, beż to nadmorski piach, z kolei kolor morski to wody morza egejskiego.

Ronnie Fieg x New Balance 990v2 Cyclades 1

Ronnie Fieg sięga po sprawdzone rozwiązanie i montuje wymienione barwy na modelu New Balance 990v2. Zresztą sami zerknijcie na dołączone zdjęcie. Efekt jego prac zapowiada się znakomicie! Oczywiście całość będzie wykończona wysokiej klasy materiałami. Czego chcieć więcej?!

Jak tylko zdobędziemy więcej informacji o nadchodzącej premierze Ronnie Fieg x New Balance 990v2 “Cyclades” to od razu damy Wam znać.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: