- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersRonnie Fieg zapowiada nowe kolaboracyjne KITH x Nike Air Force 1 Low

Ronnie Fieg zapowiada nowe kolaboracyjne KITH x Nike Air Force 1 Low

Pod koniec zeszłego roku zelektryzowało nas zdjęcie butów KITH x Nike Air Force 1 Low, jakie Ronnie Fieg umieści na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jednak nie doszło jeszcze do premiery i z czasem temat umarł. Do dziś!

Król sneakersowych kolaboracji wrzucił właśnie do sieci zdjęcie okładki japońskiego magazynu Shoes Master, na okładce którego znajduje się wspomniany wyżej model, ale już w nowej kolorystyce.

Ogólny zamysł jest bardzo zbliżony. W obu przypadkach mamy skórzaną białą cholewkę stojącą na pożółkłej podeszwie i dopełnioną kontrastowym mini Swooshem w okolicach małego palca. Tyle, że w tym przypadku na bocznych panelach wytłoczono nazwę nowojorskiego sklepu. Wspomniana łyżwa będzie w kolorze czerwonym, czyli tym samym który wylądował na wyściółce i wkładce. Projekt dopieszcza branding KITH Air na wkładkach i tyle cholewki, jak również metka z nazwą amerykańskiej marki ubraną w japońską flagę.

Na tym etapie wszystko owiane jest tajemnicą, ale pojawiają się plotki, że opisywane KITH x Nike Air Force 1 Low mogą być zapowiedzią otwarcia sklepu KITH w Tokio, gdzie do tej pory funkcjonuje jedynie kiosk Kith Treats założony w 2017 roku.

KITH x Nike Air Force 1 Low 1 KITH x Nike Air Force 1 Low 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: