- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersRonnie Fieg zapowiada specjalne wydania butów New Balance 1300 “Mauve Sole”

Ronnie Fieg zapowiada specjalne wydania butów New Balance 1300 “Mauve Sole”

Ronnie Fieg, sneakersowa legenda i twórca butiku / firmy KITH, przy pomocy swojego profilu na Instagramie zapowiedział nadchodzące specjalne wydania butów New Balance 1300 “Mauve Sole”.

Fieg zapowiada dwa różne wydania modelu 1300 – klasyczne 1300 (które obchodzą w tym roku swoje 35 lecie), a także RC1300, model który powstał w tym roku w ramach działań ekipy New Balance’s Tokyo Design Studio. Ten nowszy wariant ma rozdwojoną i bardziej sportową / agresywniejszą podeszwę. Wmontowano w nią dwie technologie amortyzacji – ENCAP REVEAL oraz ABZORB.

Całość jest swego rodzaju nawiązaniem do kolaboracji nowojorczyka z marką New Balance, która miała miejsce w 2012 roku. Może na to wskazywać łososiowa wkładka odnosząca się do podeszwy buta ze wspomnianej kolaboracji.

Co do zbliżających się wydań to buty łączą w swoich cholewkach wysokiej klasy zamsz z siateczką, które zabarwiono kolor szary i niebieski. Tyle, że obie sylwetki zrobiono kolorystycznie na odwrót. Wszystko to postawiono na białych podeszwach z jasnobeżowym spodem.

Prawdopodobna data premiery butów New Balance 1300 “Mauve Sole” ustawiona jest na 24 sierpnia w internetowym sklepie KITH.

New Balance 1300 Mauve Sole 1

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: