- Reklama -Samsung
Strona główna Promocje ROOTS ON THE ROOF oraz SUPERSKLEP z festiwalem zakupów!

ROOTS ON THE ROOF oraz SUPERSKLEP z festiwalem zakupów!

Co może być lepszego niż długi weekend? Spieszymy z odpowiedzią. Długi weekend okraszony sporymi promocjami. Już dzisiaj oba sklepy ROOTS ON THE ROOF i SUPERSKLEP rozpoczęły świętowanie wielkiego Festiwalu Zakupów. Taka okazja oznacza dla nas tylko jedno: 

TYLKO DZISIAJ -20% NA WSZYSTKO

Wartość Twojego zamówienia zostanie obniżona o 20% w koszyku:

Jeśli chodzi o ROTR to za każdą rzecz zapłacisz o 20% mniej. Ale pamiętaj, promocja dotyczy tylko dzisiejszego dnia – 11 listopada! Wspominając o każdej rzeczy czy produkcie, mamy na myśli dosłownie wszystko. Zarówno nowe, jak i stare kolekcje, rzeczy nieprzecenione i przecenione, buty, odzież i akcesoria. Czym chata bogata. 

KLIKNIJ W BANER:

ROOTS ON THE ROOF z festiwalem zakupow

*ROTR MEMBER – nie możesz wykorzystać swojego rabatu, gdyż wszystkie produkty traktowane są jak przecenione.

Co do SUPERSKLEPU to tutaj sytuacja wygląda niemalże identycznie. Za każdą rzecz zapłacisz 20% mniej – tylko dzisiaj, tylko 11 listopada. Promocja dotyczy nowych i starych kolekcji, produktów przecenionych i nieprzecenionych, butów, odzieży, akcesoriów, snowboardu i skateboardingu. 

KLIKNIJ W BANER:

SUPERSKLEP z festiwalem zakupow

*SuperClub – możesz wykorzystać swoje złotówki, ale nie otrzymasz nowych za bieżące zakupy (wszystkie produkty traktowane są jak przecenione).

Życzymy wszystkim udanych zakupów!!!

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: