- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylSneakerssacai przedstawia partnerów przy nadchodzących kolaboracjach na modelu Nike LDWaffle

sacai przedstawia partnerów przy nadchodzących kolaboracjach na modelu Nike LDWaffle

Chitose Abe i jej sacai wydaje się być jednym z najbardziej zapracowanych partnerów Nike. Japoński brand przedstawił właśnie partnerów, którzy zostali zaproszeni do nowych projektów na modelu Nike LDWaffle.

Partnerem Abe przy nadchodzących przedsięwzięciach będą same tuzy streetwearowego rynku. Przy jednym stole zasiadły tak ważne postacie jak Jun Takahashi z Undercover, Edison Chen z CLOT, jak również legendarny już Hiroshi Fujiwara z fragment Design.

Owocem ich wspólnej pracy jest aż siedem różnych kolorystyk nietuzinkowego modelu jakim jest LDV Waffle, który został przedstawiony światu zaledwie kilka sezonów temu. Oczywiście nie zabraknie w nim podwójnych elementów i unikatowej konstrukcji, która po dziś dzień wzbudza wiele emocji.

Poszczególne projekty sacai x Nike LDWaffle pojawią się w sprzedaży w sezonie jesiennym bieżącego roku. Sprawdzajcie na bieżąco zakładkę Nike SNKRS na ich stronie internetowej czy w aplikacji. My oczywiście będziemy przedstawiać każde z wydań w osobnych wpisach.

sacai x Nike LDWaffle 1

 

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: