- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakerssacai x Nike VaporWaffle „Black / White” - mamy oficjalne zdjęcia

sacai x Nike VaporWaffle „Black / White” – mamy oficjalne zdjęcia

Na tegoroczną jesień japońska projektantka Chitose Abe przedstawiła dwie wersje butów sacai x Nike VaporWaffle. Wersję „Sail” już pokazywaliśmy, a ten wpis zapozna Was z wariantem „Black / White”.

Założycielka i główna projektantka sacai swoimi współpracami z Nike szokowała już wiele razy. Nadchodzący projekt nie będzie inny i zapewne wzbudzi wiele skrajnych emocji, a to za sprawą podwójnych elementów i specyficznej podeszwy.

Zacznijmy jednak od podstaw. Cholewka wykonana z czarnej siateczki będzie miała nakładki z zamszu wokół noska i przy wiązaniu, a także skórzaną na pięcie. Te dodatkowe materiały również będą zabarwione na czarno. Zatem o co tyle szumu? Przede wszystkim chodzi o podwójne elementy jak sznurówki w czerni i bieli, Swoosh na boku w wersji skórzanej i nadrukowanej, a także język w dwóch opcjach. Jednak najwięcej emocji wzbudza podwójna podeszwa ze specyficznym zakończeniem na tyle. Ten element również mamy w bieli i czerni.

Do premiery poprzez Nike SNKRS, którą ustawili na 6 listopada bieżącego roku, pozostało jeszcze kilka chwil, więc na spokojnie zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

sacai x Nike VaporWaffle
Black / Summit White – Pure Platinum
CV1363-001
6 Listopad 2020
$180

sacai x Nike VaporWaffle Black White CV1363-001 1 sacai x Nike VaporWaffle Black White CV1363-001 2 sacai x Nike VaporWaffle Black White CV1363-001 3 sacai x Nike VaporWaffle Black White CV1363-001 4 sacai x Nike VaporWaffle Black White CV1363-001 5 sacai x Nike VaporWaffle Black White CV1363-001 6 sacai x Nike VaporWaffle Black White CV1363-001 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: